It's easy with us

Статистика


Онлайн всего: 43
Гостей: 43
Пользователей: 0ИЦ BoBines

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Економіка праці » Статистика праці

ОСНОВНІ ФОРМИ ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ З ПРАЦІ
У 2001 р. в Україні існувало 25 форм державної звітності з праці, які містять 13,6 тис. показників. Збір та розробка 11 (44 %) форм централізування в органах державної статистики (2,1 тис. (15,4 %) показників. Більша частина нецентралізованих форм статистичної звітності (90 % показників) збираються державними службами зайнятості і стосуються питань зареєстрованого безро-біття та працевлаштування громадян.
Інформація зі статистики праці широко використовується на всіх рівнях для аналізу соціально-економічного стану, публіку-ється в тематичних, відомчих та міжнародних стандартах, видан-нях, а також надається користувачам на їх запити.
У даний час система показників з питань статистики праці є оптимальною з точки зору задоволення потреб користувачів. Розширення її відбувається за окремими дорученнями уряду.
З іншого боку, перехід до міжнародних стандартів у галузі статистики праці потребує запровадження нових обстежень. З метою ефективного витрачання коштів та оптимізації звітного навантаження на підприємства зазначені обстеження плануються на вибірковій основі. Так, у статистичну практику введено вибір-кове обстеження вартості робочої сили, а також планується об-стеження структури заробітної плати.
Плануються зміни форм статистичної звітності, зокрема
№9-ДС «Розподіл чисельності працівників державної служби, які займають посади керівників і спеціалістів». Планується від-мінити форми №1-ПВ термінова (місячна) «Звіт з праці» та
№1-ПВ (заборгованість) «Звіт про стан заборгованості» в існу-ючому вигляді, натомість запроваджуються нові форми держав-ної статистичної звітності «Звіт з праці» №1-ПВ термінова (мі-сячна) та №1-ПВ (квартальна). Фактично ці дві форми містять таку саму кількість показників, що й форми, які передбачається відмінити. Принциповим є те, що замість двох форм місячної звітності запроваджується одна, це значно спрощує систему збору й обробки інформації та зменшує витрати праці підпри-ємств. Така система поточного спостереження дасть змогу по-силити контроль за потоками та якістю інформації, особливо на територіальному рівні, а також підвищити рівень її використан-ня, і забезпечити економію коштів та скоротити трудовитрати на збір і обробку даних.
Щодо нецентралізованої статистичної звітності, що збираєть-ся і розробляється органами Державної служби зайнятості, вне-сення змін до форм звітності можливо після прийняття нової ре-дакції Закону України «Про зайнятість населення».

Ви переглядаєте статтю (реферат): «ОСНОВНІ ФОРМИ ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ З ПРАЦІ» з дисципліни «Статистика праці»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ПАСИВНІ ОПЕРАЦІЇ БАНКІВ
Теорема іррелевантності
Економічні нормативи, що регулюють діяльність комерційного банку
Формування власного капіталу банку
Аудит запасів. мета і завдання аудиту


Категорія: Статистика праці | Додав: koljan (26.02.2011)
Переглядів: 1227 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
BoBines

посмотреть

неодимовые магниты купить киев

магнитный сепаратор