It's easy with us

Статистика


Онлайн всего: 63
Гостей: 63
Пользователей: 0ИЦ BoBines

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Фінанси » Фінансова діяльність субєктів господарювання

ПРАВИЛА ФІНАНСУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ
Наслідком незадовільної роботи по управлінню фінансами, відсутності бюджетування на більшості вітчизняних підприємств є невиконання елементарних вимог щодо формування окремих позицій активів і пасивів, організації руху грошових коштів. Хо-ча з формального погляду звітність більшості вітчизняних під-приємств складається правильно (відповідно до методичних і но-рмативних вимог), її параметри залишаються незадовільними. З метою дотримання фінансової рівноваги на підприємстві, забез-печення стабільної платоспроможності та ліквідності під час прийняття рішень стосовно джерел покриття потреби в капіталі, складання фінансових бюджетів слід дотримуватися правил фі-нансування, до яких належать:
• золоте правило фінансування;
• золоте правило балансу;
• правила ліквідності;
• правило вертикальної структури капіталу.
Перші три правила характеризують горизонтальну структуру капіталу та активів підприємства, останнє стосується лише паси-ву балансу. Всі правила базуються на розрахунку ряду показни-ків, які характеризують співвідношення певних статей балансу.
Вимоги правил покриття потреби в капіталі слід враховувати в ході складання поточних і довгострокових фінансових планів, і лише в цьому випадку параметри звітності відповідатимуть кри-теріям кредитоспроможності та інвестиційної привабливості під-приємства. Перевірка дотримання зазначених правил дозволяє дійти висновку про якість прийняття фінансових рішень мене-джментом підприємства.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «ПРАВИЛА ФІНАНСУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ» з дисципліни «Фінансова діяльність субєктів господарювання»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: ХАРАКТЕРИСТИКА ОСНОВНИХ ВИДІВ КРЕДИТУ
ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТВОРЕННЯ НАУКОМІ...
ЕТАПИ ПЛАНУВАННЯ НОВОГО ПРОДУКТУ
Орфографія, морфологічний та фонетичний принцип правопису
Індивідуальні та інституційні інвестори


Категорія: Фінансова діяльність субєктів господарювання | Додав: koljan (24.02.2011)
Переглядів: 1520 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
BoBines

สอน iq option

xn--80aaahqpcuvhvipz6j.com.ua/%D0%B0%D1%81%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%BA%D0%B0/

пластическая хирургия киев