It's easy with us

Статистика


Онлайн всего: 26
Гостей: 26
Пользователей: 0ИЦ BoBines

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Аудит » Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств

Збір за право використання місцевої символіки
Збір за право використання місцевої символіки стягу-ється з юридичних осіб і громадян, які використовують місцеву символіку в комерційних цілях.
Об’єктом оподаткування для юридичних осіб є вартість ви-робленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з викорис-танням місцевої символіки (гербу міста або іншого населеного пункту, назви або зображення архітектурних, історичних пам’ятників), для громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — факт використання місцевої символіки з комерційною метою.
Згідно з Указом Президента України від 25 травня 1999 р. № 565/99 розмір збору за право використання місцевої символіки на рік не повинен перевищувати для юридичних осіб і їх відо-кремлених підрозділів 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для фізичних осіб, що займаються підприємницькою діяльністю, — 2 неоподаткованих мінімуми доходів громадян.
Збір за право використання місцевої символіки стягується що-року під час видачі дозволу і у разі продовження строку його дії.
Якщо виробництво продукції, виконання робіт, надання по-слуг з використанням місцевої символіки здійснюється без до-зволу (при умові встановлення збору), органи державної подат-кової служби збирають до відповідних місцевих бюджетів за результатами документальних перевірок штраф у розмірі 0,5 від-сотка вартості реалізованої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням місцевої символіки.
Сплата збору юридичними особами відноситься на рахунок витрат і включається до складу валових витрат, а громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — до складу витрат.
Юридичними особами збір за право використання місцевої символіки перераховується до бюджету щомісяця до 15 числа мі-сяця, що настає за звітним місяцем, а фізичним особам — перед отриманням права використання місцевої символіки.
Щокварталу до 15 числа, наступного за звітним кварталом, юридичні особи подають до податкових органів звіт разом з роз-рахунком.
При перевірці податковими органами встановлюється порядок використання місцевої символіки, чи всі об’єкти оподаткування включено до розрахунку і звіту.
За несвоєчасну сплату збору нараховується пеня у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ. Стягується 100 відсотків до-нарахованої за результатами перевірки суми збору і 10 відсотків, що підлягають сплаті у разі несвоєчасного їх внесення або непо-дання у строк звітності.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Збір за право використання місцевої символіки» з дисципліни «Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Заходи щодо запобігання ризикам або їх зменшення
МОНІТОРИНГ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ
ОСНОВИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА СПЕЦИФІКА ДІЯЛЬНОСТІ ОКРЕМИХ ВИДІВ КОМЕРЦІЙ...
Типи проектного фінансування
Технічні засоби для організації локальних мереж типу ETHERNET. Пр...


Категорія: Організація і методика аудиту сільськогосподарських підприємств | Додав: koljan (21.02.2011)
Переглядів: 1199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
BoBines

http://agroxy.com

3D Printing Props

оптимизация и продвижение сайта в поисковых системах