It's easy with us

Статистика


Онлайн всего: 31
Гостей: 31
Пользователей: 0ИЦ BoBines

Реферати статті публікації

Пошук по сайту

 

Пошук по сайту

Головна » Реферати та статті » Правові та юридичні науки » Інтерпол. Міжнародна організація кримінальної поліції

Геноцид, військові злочини і злочини проти людства
Генеральний секретаріат прагне до поширення своєї ролі в забезпеченні міжнародної координації діяльності правоохоронних служб у державах-учасницях з міжнародними організаціями, відповідальними за розслідування кримінальних справ і судове переслідування геноциду, військових злочинів і злочинів проти людства.
Інтерпол підтримує держави-учасниці та міжнародні кримінальні трибунали в оголошенні розшуку злочинців, обвинувачуваних у здійсненні геноциду, військових злочинів і злочинів проти людства з 1994 p., насамперед шляхом публікації Червоних повідомлень(карток). Багато країн нещодавно розширили свою діяльність у цій галузі і створили спеціалізовані організації, які займаються питаннями розслідування і судового переслідування за скоєння цих злочинів незалежно від того, де вони відбулися.
З 23 по 25 березня 2004 p., Генеральний секретаріат приймав гостей першого міжнародного зльоту експертів з питань про військові злочини, геноцид і злочини проти людства у Ліоні. Дев'яносто три делегати і спостерігачі з 39 країн і міжнародних організацій відвідали цю зустріч Протягом трьох днів делегати розглянули подання і брали участь в обговореннях, націлених на визначення потреб держав - учасниць і міжнародних організацій у питаннях поліпшення координації та інформаційного забезпечення. По закінченню зустрічі було прийнято рекомендації.
3 21 по 22 липня 2004 р. у відповідності до рекомендації, прийнятої на зустрічі експертів, Генеральний секретаріат приймав гостей із першої робочої групи, яка зустрічалася з питань про геноцид, військові злочини і злочини проти людства у Ліоні. Чотирнадцять делегатів із дванадцяти країн і двох міжнародних організацій брали участь в обговореннях і склали рекомендації, які містили в собі пропозиції щодо збільшення використання баз даних Інтерполу, підготовки кращих практичних посібників і визначення структур для контактів у державах-учасницях.
72
7 жовтня 2004 p. Генеральна Асамблея прийняла рішення № AG-2004-PRES-17, яким надано рекомендації в межах національного і міжнародного права про необхідність державам-учасницям ІСРО-ІНТЕРПОЛу співпрацювати між собою та з міжнародними організаціями, міжнародними кримінальними трибуналами і неурядовими організаціями з метою об'єднання зусиль у запобіганні геноциду, військовим злочинам і злочинам проти людства, їхньому розслідуванні і переслідуванні у суді обвинувачуваних у скоєнні таких злочинів. Делегати Генеральної Асамблеї також затвердили підписання угоди з офісом обвинувача міжнародного кримінального суду про розширення співпраці між цими двома організаціями у боротьбі проти міжнаціональних злочинів і підтримці правосуддя. Угода також дозволить міжнародному кримінальному суду мати доступ до системи комунікацій Інтерполу і баз даних.
З 23 до 24 лютого 2005 р. у Генеральному секретаріаті зібралися вісімнадцять делегатів із тринадцяти країн і трьох міжнародних організацій. Робоча група продовжила свою роботу після першої зустрічі в липні 2004 р. з питань удосконалення розподілу інформації та координації дій серед держав-учасниць стосовно розслідувань і судового переслідування геноциду, військових злочинів і злочинів проти людства.
З 14 до 16 червня 2005 p., пройшла друга міжнародна зустріч із питань про геноцид, військові злочини і злочини проти людства. Мета цієї другої зустрічі експертів полягала в тому, щоб обмінятися інформацією щодо дій підрозділів та організацій, спеціалізованих на таких типах розслідувань, обговорити шляхи збільшення співпраці серед багатьох правоохоронних організацій, судових, академічних і неурядових організацій, втягнутих у цю складну галузь.
Триденна конференція включала представлення програм щодо військових злочинів політиків різних країн, судового переслідування нацистських військових злочинців, судового застосування науки, розвитку прав людини і міжнародної співпраці. Були також публічні обговорення з питань захисту свідків у міжнародному праві і ролі неурядових організацій у розслідуванні геноциду, військових злочинів і злочинів проти людства.

Ви переглядаєте статтю (реферат): «Геноцид, військові злочини і злочини проти людства» з дисципліни «Інтерпол. Міжнародна організація кримінальної поліції»

Заказать диплом курсовую реферат
Реферати та публікації на інші теми: Аналогові стільникові мережі
Аудит загальновиробничих витрат
Кредитний договір — основа кредитних взаємовідносин
Апаратна база комп’ютерної телефонії
. ВИМОГИ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ДО ОКРЕМИХ ЕТАПІВ І ПРОЦЕСІВ СТВО...


Категорія: Інтерпол. Міжнародна організація кримінальної поліції | Додав: koljan (28.05.2011)
Переглядів: 860 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Онлайн замовлення

Заказать диплом курсовую реферат

Інші проекти
BoBines

купить лак для дерева